Loteria podatkowa

ilustracja

13 lutego Urząd Miasta ogłosił konkurs ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie loterii promocyjnej pn.: „Nagrody za PIT w Sopocie”. Wśród osób, które po rozliczeniu podatku dochodowego z sopockim urzędem skarbowym zgłoszą się do loterii, zostanie rozlosowanych 11 nagród. Potencjalni wykonawcy mieli 7 dni na składanie ofert. 20 lutego wybierano ofertę, w której zaoferowano najniższą cenę. Złożyła ją spółka Gratifica z Łodzi, która zaproponowała 90 tys.zł. Nie opublikowano informacji o pozostałych ofertach, ani czy je złożono.

Wybrany wykonawca ma obowiązek przygotować regulamin loterii, stronę internetową zabezpieczoną przed dostępem osób trzecich zawierającą prezentacje nagród, regulamin oraz interaktywny formularz rejestracyjny, unikalne kupony loteryjne, 10 urn na formularze zgłoszeniowe, 10 tysięcy formularzy zgłoszeniowych i dodatkowe 5 tysięcy egzemplarzy w razie wyczerpania nakładu. Ponadto będzie organizatorem uroczystości losowania.

Zgłoszenia

Rejestracja uczestników rozpocznie się po uzyskaniu zezwolenia Izby Administracji Skarbowej na organizację Loterii. Potrwa do godziny 23:59:59 5 maja 2019. Zgłoszenie uczestnika będzie możliwe za pomocą drukowanych formularzy wrzucanych do urn i na stronie internetowej. Zgłaszający będą musieli podać:

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • numer kontaktowy telefonu i/lub, adres poczty elektronicznej,
 • potwierdzenie informacji o składaniu PIT w Sopocie,
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia loterii,
 • zgodę na przetwarzanie wizerunku na potrzeby promocyjne w przypadku zwycięstwa.

SMSem lub pocztą elektroniczną zostanie przesłany unikatowy kod rejestracyjny i informacja o obowiązku przedstawienia dowodu złożenia deklaracji PIT w celu wydania nagrody.

Lista zwycięzców i wyników losowania na stronie nie będzie zawierać danych osobowych, w szczególności imienia łącznie z nazwiskiem laureata.

Nagrody

Elektryczny skuter trójkołowy

 • silnik o mocy 1,5kW
 • baterie o pojemności 20Ah - zasięg minimum 70km
 • prędkość maks. 45 km/h
 • pasy bezpieczeństwa;
 • kamera cofania
 • ogrzewanie
 • elektrycznie sterowane szyby
 • aluminiowe felgi
 • wycieraczka szyby przedniej ze spryskiwaczem
 • waga z bateriami 340 kg
 • montowany w Polsce
nagroda

Skuter Electroride Frost montowany w Polsce, cena rynkowa ok. 20 tys. zł.

Skutery elektryczne

 • silnik o mocy 3kW,
 • baterie o pojemności 20Ah - zasięg minimum 60km
 • prędkość maks. 45 km/h
 • waga z bateriami 71 kg
 • tempomat, alarm, bagażniki

Wszystkie skutery będą przekazane zwycięzcom z pakietem ubezpieczeń na rok i trzyletnią gwarancją z ograniczeniem gwarancji na baterie do 1 roku.

nagroda

Skuter Havana produkcji Jiangsu Xinri E-Vehicle, cena rynkowa ok. 7 tys. zł.

Rowery elektryczne z „manetką gazu”

 • silnik o mocy 250 W;
 • koła 26 cali;
 • przerzutki Shimano 515 - 6 biegów
 • zasięg minimum 45 km
 • prędkość maks. 32 km/h;
 • waga ok.38 kg;
 • bagażniki, oświetlenie, amortyzatory, błotniki
 • pięcioletnia gwarancja z ograniczeniem gwarancji na baterie do 1 roku.
nagroda

Rower Eco City 2019, cena rynkowa ok. 2 tys. zł.

Laptopy ASUS K540UA-KT416T

 • ekran 15.6" 1920 x 1080 pikseli;
 • Windows 10 Home
 • procesor min. Intel Core i3 lub równoważny;
 • dysk SSD o pojemności min. 240 GB
 • pamięć min. 4 GB;
 • zintegrowana karta graficzna min. Intel HD Graphics 520
 • 1x USB 3.0, 2 x USB
 • Bluetooth, WiFi
 • czytnik kart pamięci MicroSD
 • napęd optyczny DVD+/-RW;
nagroda

ASUS VivoBook 15 X540UA

Sumaryczna kwota nagród ne może przekroczyć 60 tys. Wykonawca loterii opłaci w imieniu laureatów podatki z tytułu wygranych w grach losowych i przekaże rozliczenia do właściwych urzedów skarbowych. W przypadku losowania spośród 11 tys. uczestników szansa na wygraną wynosi 1:1000.