Listy radnych poprzednich kadencji:   2014-2018,   2010-2014

Skład Rady Miasta Sopotu 2018-2023

 

  • Wieczesław Augustyniak - przewodniczący Rady Miasta
  • Piotr Bagiński - wiceprzewodniczący
  • Jarosław Kempa - wiceprzewodniczący
  • Grażyna Czajkowska - przewodnicząca Komisji Rozwoju i Urbanistyki
  • Zbigniew Duzinkiewicz
  • Maria Filipkowska-Walczuk - przewodnicząca Komisji Rozwoju Społecznego
  • Wojciech Fułek
  • Aleksandra Gosk - przewodniczący Komisji Turystyki i Uzdrowiska
  • Jerzy Hall
  • Jan Karasowski
  • Piotr Kurdziel - przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Tomasz Lipiński - przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Bartosz Łapiński
  • Anna Łukasiak - przewodniczący Komisji Kultury
  • Lesław Orski - przewodniczący Komisji Sportu i Młodzieży
  • Paweł Petkowski
  • Natalia Pobłocka
  • Marcin Stefański - przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Dialogu z Mieszkańcami
  • Michał Stróżyk - przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Jerzy Smolarek
  • Grzegorz Wendykowski - przewodniczący Komisji Strategii Rozwoju i Finansów Miasta

Dyżury Radnych

Okręg I

Sopot Centrum (do torów kolejowych i ulicy 3 Maja)

Grażyna Czajkowska czwartek 11.00–13.00 508-223-865 g.czajkowska@gmail.com
Zbigniew Duzinkiewicz 1. poniedziałek miesiąca 17.00-18.00 792-24-70-51 zduzinkiewicz@sopot.pl
Maria Filipkowska-Walczuk 1. i 3. wtorek miesiąca 12.00-13.00 Przychodnia Lekarska ul. M. Mokwy 7/1 58 551-01-36 marynawalczuk@gmail.com
Aleksandra Gosk wtorek 14.00-15.30
kawiarnia Powstańców Warszawy 6
661-225-722 aleksandra.gosk@miasto.sopot.pl goskdlasopotu@gmail.com
Jan Karasowski 504-129-237 jankarasowski@gmail.com
Marcin Stefański 505-202-888 marcin.stefanski10@gmail.com

Okręg II

Sopot Południe (od Gdańska do ulicy 3 Maja, Bocznej, Andersa)

Wieczesław Augustyniak piątek 11.00-12.00 603-776-725 waugustyniak23@gmail.com
Natalia Pobłocka 694-485-804 rada@sopot.pl
Jerzy Hall pierwszy i ostatni poniedziałek miesiąca 17.00-18.00 po uzgodnieniu 501-149-041 jurekhall@wp.pl
Jerzy Smolarek po uzgodnieniu telefonicznym 602-395-983 js@sopot.pl
Michał Stróżyk 1. i 3. środa miesiąca 15.00-16.00 698-437-035 michal.strozyk@miasto.sopot.pl

Okręg III

Sopot Zachód (od torów kolejowych pomiędzy ul. Abrahama i Malczewskiego)

Piotr Bagiński 1. poniedziałek miesiąca 17.00-18.00 604-509-091 piotrsop@op.pl  
Tomasz Lipiński 2. poniedziałek miesiąca 17.00-18.00, Dom Seniora, ul. Mickiewicza 49 514-229-347 tomasz1lipinski@gmail.com  
Piotr Kurdziel 504-99-77-55 piotrm300@wp.pl  
Wojciech Fułek poniedziałek i piątek po uzgodnieniu 601-501-001 wojciechfulek@kochamsopot.pl  
Paweł Petkowski 1. czwartek miesiąca w godz. 13:30-14.3 694-238-072 pawelpetkowski@onet.eu  

Okręg IV

Sopot Północ Brodwino i Kamienny Potok

Jarosław Kempa 2. i 4. środa 14.30-15.30 58-52-13-672 sopot1000@op.pl  
Bartosz Łapiński poniedziałek 16.30-17.30 509-144-271 lapinski.sopot@gmail.com  
Lesław Orski 16.00-17.00 1.poniedziałek miesiąca NSM Kolberga 9
2.poniedziałek SM Kraszewskiego 31
3.poniedziałek SM Mazowiecka 14;
4. poniedziałek Siedziba PO, Boh. Monte Cassino 25.
501-105-606 orski@sopot.pl  
Anna Łukasiak poniedziałek 16.00-17.00
NSM ul. Kolberga 9
601-056-459 rada@sopot.pl  
Grzegorz Wendykowski po uzgodnieniu telefonicznym 607-153-300 wendykowscy@wp.pl  

Radni dyżurują w terminie uzgodnionym telefonicznie lub pocztą elektroniczną w Biurze Rady Miasta ul. Kościuszki 25/27 lub pod adresem wskazanym wyżej.