Zdalna sesja podczas epidemii

14 maja o godz. 12.00 miała odbyć się 15 sesja Rady Miasta. Radni mieli obradować zdalnie. Obrady najprawdopodobniej w ogóle nie odbyły się. Sesję z takim samym porządkiem obrad przewodniczący Wieczesław Augustyniak zwołał ponownie wyznaczając kolejny termin za tydzień. Obrady mają odbyć się 21 maja o 12.00 w hali widowiskowej, tym razem tradycyjnie. Nie podano informacji o ich transmisji.

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA SOPOTU

Udział mieszkańców w zdalnych obradach XV sesji Rady Miasta Sopotu, w dniu 14 maja 2020 r. o godz. 12, jest możliwy po uzgodnieniu z Przewodniczącym Rady Miasta Wieczesławem Augustyniakiem – e-mail: waugustyniak23@gmail.com
Nagranie z sesji będzie dostępne najpóźniej od 16 maja 2020 r. na kanale You Tube.

Sopot, dnia 7.05.2020r.